Wojskowy Instytut Łączności

http://bip.wil.waw.pl/wil/kontakt/9075,Kontakt.html
2019-06-18, 19:05

Kontakt

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30

Sekretariat
tel. (+48) 261 885 555
fax (+48) 261 885 589
e-mail: sekretariat@wil.waw.pl

Produkcja
Kierownik – mgr inż. Krzysztof Szuba
tel. (+48) 261 885 702
fax (+48 22) 782 25 32
e-mail: k.szuba@wil.waw.pl

Zamówienia Publiczne
Kierownik – mgr Katarzyna Juras
e-mail: k.juras@wil.waw.pl, tel. (+48) 261 885 560

Księgowość
Główna Księgowa – mgr Bożenna Pustelnik
e-mail: b.pustelnik@wil.waw.pl, tel. (+48) 261 885 583

Kadry
Kierownik – mgr Bożena Merda
e-mail: b.merda@wil.waw.pl, tel. (+48) 261 885 568

Laboratorium Wojskowego Instytut Łączności

Kierownik – dr inż. Ireneusz Kubiak
e-mail: i.kubiak@wil.waw.pl, tel. (+48) 261 885 537

Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej
Kierownik – mgr inż. Sławomir Musiał
e-mail: s.musial@wil.waw.pl, tel. (+48) 261 885 586

Laboratorium Badań Środowiskowych
Kierownik – mgr inż. Andrzej Firlej
e-mail: a.firlej@wil.waw.pl, tel. (+48) 261 885 528

Laboratorium Analiz Ataków Cybernetycznych
Kierownik – ppłk dr inż. Bartosz Jasiul
e-mail: b.jasiul@wil.waw.pl, tel. (+48) 261 885 592


Adres do korespondencji
Wojskowy Instytut Łączności
ul. Warszawska 22A
05-130 Zegrze Południowe

KRS - 0000160194
NIP - 5240307048
REGON - 010099060

Numer konta: 96105010121000000502410376
Bank Śląski S.A.(SWIFT) INGBPLW o/Legionowo
ul. Handlowa 14
05-120 Legi

Metadane

Data publikacji : 03.04.2019
Data modyfikacji : 05.06.2019
Podmiot udostępniający informację:
Wojskowy Instytut Łączności im. prof. dr. hab. Janusza Groszkowskiego
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Monika Pietrucha
Osoba udostępniająca informację:
Monika Pietrucha
Osoba modyfikująca informację:
Monika Pietrucha

Opcje strony